Zabezpieczenia oraz design w domu na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Zabezpieczenia oraz wystrój w domu na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody tego, iż jest to inwestycja jakiej warto się podjąć. Posadzka na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczona mechanicznie, termicznie, dźwiękowo, jak i antywilgociowo. Jej powierzchnię do wykorzystania budują wysokogatunkowe, odporne na wpływ wody winylowe panele podłogowe. W łazience można z kolei wyszukać ceramiczne płytki na podłogę.

Ściany zewnętrzne zabezpieczane są przed czynnikami pogodowymi konstrukcją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ściany od środka wyłożone są z kolei panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne również są nimi wykładane, a w dodatku pozostały wytłumiane dźwiękowo. Każdy pływający dom ma okna z polichlorku winylu, z dwoma szybami, zespolone z elewacją. Drzwi wejściowe na dziobie wyposażone są w zamek patentowy. Dach ma odporne na deszcz zabezpieczenie i dopasowany jest elewacją do tarasu rekreacyjnego. Konstrukcja jaką posiada pływający dom jest zrobiona ze stali, pospawana oraz ocynkowana ogniowo.

Bazę stanowią natomiast mocne elementy wypornościowe, a więc osiem pływaków polietylenowych zamocowanych do konstrukcji stalowej pod dolnym pokładem. Ekskluzywne apartamenty na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to interesująca opcja zastępcza dla osób, które nie zamierzają spędzić wakacji w obiekcie hotelowym albo chcą pozostać oddzielone od pozostałych osób. Domy pływające są zaprojektowane w oparciu o wysokie standardy, co potwierdzają certyfikaty i nabywcy mają możliwość wierzyć w to, że dobiorą optymalne rozwiązanie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić