Po co felgi w samochodzie oraz jak je wybrać?

Jakiekolwiek auto wolno odmienić dzięki niewielkim, jednakowoż za to dosyć kosztownym, zabiegom estetycznym. Zmiana koloru czy felg to luksus na który nie każdy posiadacz auta może sobie pozwolić, szczególnie jeśli w grę wchodzą chromowane felgi. Takie felgi są ogromnie olśniewające pod względem wizualnym i przyzwoicie wypolerowane zrobią wrażenie na każdym, nawet na tym, jaki wcześniej daleki był od zachwytu nad jakimkolwiek samochodem.

Oprócz tego felga chromowane dzięki temu, iż jest pokryta warstwą chromu jest również bardziej trwała i odporna na uderzenia oraz zniszczenia. Piękno jednakże żąda pielęgnacji i o takie felgi wypada dbać często i systematycznie, wskutek tego także bardzo dobre jest ich mycie płynem do naczyń.

Przy myciu należy też wykorzystywać bawełnianych ściereczek, a korzystając z myjni unikać mycia karcherem, innymi słowy myciem pod ciśnieniem. Jeśli jednak ktoś decyduje się na posiadanie takich felg jak felgi, to z pewnością zdaje sobie sprawę z ich wymagań w pielęgnacji, za to one odwdzięczają się przepiękną prezentacją samochodu.

A samochód to przecież najważniejsza wizytówka kierowcy. Śliczny i zadbany pojazd to blisko bezpieczeństwa jazdy i sprawności pojazdu duma każdego kierowcy. Niezmiernie istotna w pielęgnacji samochodu jest nadzwyczajna troska o felgi aluminiowe. Specjaliści polecają, by już na początku użytkowania pokryć aluminiowe felgi ochronnym woskiem, jaki uchroni przed zbieraniem się zanieczyszczeń i odłoży w czasie ich pierwsze czyszczenie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić