Najatrakcyjniejsze metody marketingu w sieci

Jedna z najpopularniejszych reklam, jaka jest w formie, jaką jest marketing internetowy to Baner, czyli jedna z najstarszych form, lecz w dalszym ciągu skuteczna i w wielu przypadkach stosowana w sieci. W większości wypadków ten rodzaj reklamy jest umieszczany na witrynie czy także stronie internetowej WWW, zaś, kiedy możliwy użytkownik kliknie w banek zostaje skierowany do witryny, jaka jest reklamowana przez Baner.

Dziś objętość banera nie może przekroczyć 15kB. Innym szczegółem reklamy, jakim wyróżnia się marketing internetowy jest Box śródtekstowy, czyli inaczej Baner graficzny, jaki umieszczany jest na wewnętrznej witrynie, w postaci wyśrodkowanej – sprawdź strony www poznań.

W większości wypadków wewnątrz reklamy graficznej znajduje się tekst, a jego cechą charakterystyczną jest ogromna powierzchnia. Marketing internetowy ma również buton, czyli niewielką reklamę graficzną, która znajduje się w witrynach tematycznych, oraz jest ona dziś zwykle sprzedawana formą reklamy internetowej. Ta forma jest bez ustanku prezentowana na witrynie internetowej, dzięki czemu więcej osób może ją zobaczyć.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić