Ledowe żarówki samochodowe – czemu warto?

Nieraz kierowcy zastanawiają się jaką żarówkę do światła samochodowego kupić. Istotnie jest ich na rynku dostępnych niezmiernie dużo. Oprócz sztampowych, szablonowych żarówek mamy także możliwość instalowania w pojazdach świateł ledowych. Są one na pewno trwalsze od prostych, a producenci proponują mnogość ich barw. Z reguły wybierane są te dające białe światło.

Żarówki samochodowe LED mają prostą konstrukcję, w której stosuje się diody – sprawdź H4 LED. Są one wbudowane w obudowę żarówki. Na przykład taka biała dioda, by emitować światło pożąda do działania jedynie siłę 4 V, a w takim razie parokrotnie mniej niż sztampowa żarówka. W porównaniu ze przeciętnymi żarówkami te ledowe są o dużo bardziej wytrzymałe i trwałe. Do ich zalet można także zakwalifikować mniejszy stopień nagrzewania się. To kłopotliwe mają one też i minusy, z jakich fundamentalnym jest wygórowana cena oraz ograniczony kąt oświetlenia takiej żarówki. Dużą popularnością cieszy się wobec tego nie montowanie jej w światłach mijania, lub drogowych, ale jako kontrolki wewnątrz samochodu.

Firma Osram od lat święci triumf na rynku wytwórców żarówek. Znamionuje je wytrzymałość, stosunkowo niska cena oraz wypróbowana marka, na którą producent musiał naturalnie pracować od lat. Niektórzy myślą, iż artykuły tej firmy są dostępne jedynie w wersji dla domu, jakkolwiek produkuje ona także żarówki samochodowe.

Pomocnym pozytywem jest fakt, że korporacja Osram zaopatruje w swoje artykuły niezwykle istotne oraz znane na całym świecie firmy transportowe. To powinno przemawiać za chęcią kupna naturalnie tych towarów. Żarówki samochodowe to nie bezprzykładny artykuł, który ma nam do zaproponowania korporacja w kwestii oświetlenia.

Mamy prawo tam odkryć części zastępcze do oświetlenia praktycznie wszystkich samochodowych marek. Oprócz stereotypowych źródeł światła, innymi słowy stereotypowych żarówek producent posiada w swojej ofercie także innowacyjne rozwiązania. Są nimi na przykład produkty, jakie są korzystne przy jeździe w ciężkich warunkach atmosferycznych i w nocy, czy także Ultra Life, inaczej żarówki o znacznie przedłużonej żywotności.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Możesz także polubić