Jakim sposobem sprawić, aby impreza integracyjna była skuteczna?

Współcześnie praca na etacie w żadnym wypadku nie jest prosta. Zdarzają się niezwykle sporadycznie pracodawcy, którzy dbają o właściwe samopoczucie własnych podwładnych oraz fundują im pożyteczne szkolenia czy również na przykład imprezy integracyjne.

Jeśli chodzi o szkolenia, to niektórzy są w stanie się spierać, czy jest to tak wielka przyjemność, jako że marnuje się z reguły weekendy lub też nawet więcej czasu, a do tego nadzwyczaj nieraz wszystkie kursy są organizowane gdzieś w znacznych miastach, niekoniecznie tam, gdzie mieszkamy.

Można wobec tego zrozumieć, iż wyjazd na takie szkolenie może stanowić problem dla niektórych, szczególnie dla pań prowadzących dom, które nie zawsze mają jakim sposobem zostawić dzieci na kilka dni. Jednakże trudno jest zrozumieć niechęć co niektórych pracowników do wyjazdów czy imprez integracyjnych, szczególnie kiedy są one organizowane przez pracodawcę, inaczej to on wszystko finansuje zapraszając podwładnych.

Może strach pojawia się z powodu perspektywy spożycia obszernej ilości alkoholu, która z kolei może powodować nadmierną szczerość względem wspólników. Są ludzie, którzy mają niesamowite szczęście do tego, żeby zatrudniać się w najlepszych z możliwych punktach pracy. Każdy z nas zna kogoś takiego. Ci ludzie nie dość, iż robią to, co uwielbiają, za pieniądze takie, jakich oczekują, to jeszcze spotykają ich przyjemności, o których inni nawet prywatnie liczyć nie mogą.

Bo, niektórzy mają to szczęście, że w pracy natrafiają na nadzwyczaj sympatycznych wspólników, z którymi od razu znajdują wspólny język oraz wielokrotnie tak powstają wieloletnie przyjaźnie – w rozwoju pozwalają agencja eventowa. Tacy ludzie zadowoleni też ze swojej pracy ubóstwiają spotykać się poza miejscem pracy, a gdy w firmie pojawiają się nowozatrudnione osoby, błyskawicznie organizują imprezy integracyjne. Ewidentnie ich przełożony widzi w tym duży pozytyw, bo pracobiorcy usatysfakcjonowani, lubiący swoją pracę oraz dogadujący się bez kłopotu ze współpracownikami są o dużo bardziej wydajni oraz efektywniej pracują niż podwładni zahukani, którzy nie widzą żadnych plusów ani w swojej pracy, ani pośród osób, z którymi muszą codziennie pracować.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić