Jakie zabiegi medycyny estetycznej cieszą się największym zainteresowaniem

Chyba każdy, kto interesuje się medycyną estetyczną doskonale wie, jak duże znaczenie mają w niej nowoczesne urządzenia. Technologiczne możliwości poszły w tych kwestiach niezwykle do przodu, dając obecnie możliwości, jakie przed kilkunastu laty jeszcze nie były możliwe. Na przykład to dotyczy laserów. Te od dawna wykorzystuje się do poprawiania urody, lecz w ostatnich latach na rynku zaczęły się pojawiać lasery diodowe. Wykorzystywane są w nich niezwykle dokładne głowice, przy pomocy jakich można dotrzeć do każdego z włosków i go skutecznie usunąć.

Depilacja laserowa Kraków wykonywana przy pomocy tych urządzeń jest bardzo bezpieczna i szybka. Włosy są usuwane bez żadnego bólu, a efekty będą się utrzymywać przez długie lata. Niezwykle interesująco naukowcy także zastosowali niskie temperatury. Jedną z ostatnich nowości bowiem w zakresie pozbywania się tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza cooltech Kraków. W metodzie tej na komórki tłuszczowe działa się chłodem, i pod wpływem niskiej temperatury następuje rozpad, zwany lipozą.

Jednocześnie wszystkie inne tkanki, takie jak nerwy, skóra czy mięśnie pozostają w nienaruszonym stanie. Jeżeli któraś z pań będzie się chciała pozbyć zmarszczek, to będzie na nią czekał następny zaawansowany przyrząd, to znaczy NuEra Tight Kraków. W tym urządzeniu wykorzystywane są fale radiowe, o kilku zakresach częstotliwości. Wpływ takich fal na skórę jest naprawdę duży, bardzo dobrze ją ujędrniając i eliminując wszelkie niedoskonałości. Oczywiście również są to zabiegi w pełni bezpieczne i bezbolesne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić