Jak kupić odpowiedni basen ogrodowy

Letnie upały z pewnością zachęcają do tego, aby się ochłodzić w zimnej wodzie. Jeżeli ktoś będzie miał trochę miejsca w ogrodzie, to pomyśleć może o tym, aby postawić w nim odkryty basen. Takie baseny cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem, i można je bez problemów kupić w wielu rozmiarach i wersjach. Zależnie od budowy mogą pozwolić jedynie pochlapać się małym dzieciom, co oczywiście sprawi im mnóstwo frajdy i radości, lecz w największych modelach można nawet próbować pływać. W praktyce baseny ogrodowe podzielić można na trzy główne rodzaje, to znaczy dmuchane, rozporowe oraz stelażowe.

Baseny dmuchane są najmniejsze, idealnie nadające się dla najmniejszych dzieci. Są bardzo szybkie do rozłożenia, aby je napełnić nie potrzeba dużej ilości wody, a do tego są oferowane w przeróżnych kolorach i kształtach. Trochę większe i bardziej pojemne są baseny w wersji rozporowej. One z reguły są okrągłe, z uwagi na to że posiadają u góry mocny kołnierz, zabezpieczający przed rozerwaniem. Największe i najbardziej wytrzymałe są modele stelażowe, z nich bez problemów korzystać mogą dorosłe osoby.

Konstrukcja basenu opiera się na stelażu wykonanym z aluminiowych rurek, a ich kształt jest okrągły albo prostokątny. W wielu modelach na wyposażeniu jest również drabinka, ułatwiająca wchodzenie i wychodzenie. Jeżeli ktoś zainteresowany będzie zakupem tego typu basenu, to może sprawdzić ofertę firmy www.renovey.com/pl/, ma ona w ofercie zarówno szeroki wybór samych basenów jak również liczne akcesoria do nich.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić