Zaliczany do nietypowych transport sprzętów różnego rodzaju jako przykładowa z realizowanych najczęściej usług w firmie POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Holowanie samochodów to wiodąca z podstawowych usług, proponowana przez firmę POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Gwarantujący bezpieczeństwo oraz sprawdzony transport pojazdów odbywa się w licznych sytuacjach, kiedy jedynie właściciel określonego pojazdu będzie potrzebować pomocy, gdy auto będzie miało awarię bądź gdy będzie miała miejsce stłuczka komunikacyjna.

Propozycja usług za każdym razem dopasowana jest do potrzeb klienta, a także w danej sytuacji. Sprzęt, jakim operują pracownicy z pomoc drogowa 24h Lublin sprawdza się w przeróżnych sytuacjach. Umożliwione jest również zrobienie użytku z odbywającego się bezgotówkowo holowania samochodu uszkodzonego, kiedy to transport ten finansowany jest przez ubezpieczenie OC osoby która doprowadziła do kolizji. Specjaliści z firmy poinformują pokrzywdzonego o tym, jakie uprawnienia mu będą przysługiwały, a także zajmą się reprezentując klienta negocjacjami z ubezpieczycielem.

W rezultacie proces likwidacji szkody odbywa się bezproblemowo. Właściciel pojazdu bezzwłocznie zyska adekwatną pomoc, a pojazd będzie przewieziony, na przykład na parking dla samochodów powypadkowych albo do wskazanego warsztatu. Każdorazowo kierowcy, jacy znajdą się w trudnej okoliczności na trasie mogą szybko doinformować się, co dzieje się z ich pojazdem i na tej bazie rozplanować następne kroki. Jeżeli wyjdzie na jaw, że możliwe jest kierowanie pojazdem, to nie muszą martwić się przejazdem do warsztatu samochodowego.

+Reklama+

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić