Wyspecjalizowana depilacja laserowa wykonana w salonie urody Mona Lisa

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, wliczanego do nad wyraz uniwersalnych przyrządów. Taka nieinwazyjna technika zamykania naczynek opiera się na energii laserowej, co gwarantuje: szybki rezultat zamknięcia naczynek, zadowolenie pacjentów, bezinwazyjność oraz bezpieczeństwo.

Wykonywane przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań bazuje na emisji wiązek energii jaka przechodzi na określoną głębokość w warstwy tkanki skórnej oraz w części jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadzi do zaciskania się oraz zniszczenia naczynka krwionośnego. W rezultacie tych procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłaniane przez tkanki, które je otaczają, a później całkowicie znika.

Dojdzie do zamykania poszerzonych naczyń, zredukowania ilości naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Innowacyjne urządzenie pozwala na wykorzystanie podwojonej długości fali, co pozwoli pozbywać się drobnych, jak i dużych zmian naczyniowych. Każdorazowo parametry urządzenia przystosowane są do indywidualnych wymagań klienta. Specjaliści podejmą się domykania naczynek na dekolcie oraz na kończynach dolnych. Kosztorys razem z opisem zabiegu podane są na witrynie internetowej.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić