Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami chroniącymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno IR jak i ultrafioletowym wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lekkiej oprawy stalowej a także wypełnienie z trudnopalnej folii spawalniczej. Propozycja firmy obejmuje stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące niezbyt ciężkimi budowlami z metalu, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 milimetra.

Folia dostępna jest w czterech opcjach kolorystycznych, mających przeróżny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że wytwórca jest zorientowany, że klienci mogą posiadać przeróżne oczekiwania, udostępnia ekrany spawalnicze w 2 wersjach odróżniających się szerokością.

Specjalną opcją w ofercie są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich precyzyjna charakterystyka opublikowana jest na witrynie internetowej. Każdy ekran spawalniczy ma na celu chronić osoby, które realizują swoje zobowiązania zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie mają specjalistycznej odzieży spawalniczej. Osłona przed promieniowaniem IR, ultrafioletowym oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Proponowane rozwiązania spełnią wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, jacy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 milimetrów są chronieni przed poparzeniem iskrami oraz roztopionymi odpryskami metali. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest trudnopalna oraz jest w stanie zapobiec rozprzestrzenieniu się ewentualnego pojawienia się ognia. Zleceniodawcy mogą decydować się na zamawianie folii zrobionej według spersonalizowanych zasad.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić