Plusy domów szkieletowych, które stawia marka HAUSm2

Atuty domów kanadyjskich, jakie stawia firma HAUSm2 są spore. Głównie domy te zbudowane są na podstawie modernistycznych technologii. W rezultacie nie ma niebezpieczeństwa, iż będą wadliwą konstrukcją. W następnej kolejności, istotne pozostaje to, że są to budynki proekologiczne, bo znacznie więcej osób zwraca na to wzgląd. Inne osoby sugerują się też tym, iż każdy ten dom jest ekonomiczny, ze względu na wdrażane opcje konstrukcyjne. Dom o budowie modułowej nie jest tak drogi w ogrzewaniu w zestawieniu do domów, które budowane są techniką tradycyjną, co jest kolejnym motywem który przekonuje do decydowania się na tę koncepcję.

Jest to efekt tego, iż zastosowane są w budowli niemałe pokłady materiałów izolacyjnych w ścianach i w dachu. Wielu klientów, jacy już zdecydowali się na wybudowanie domu z firmą HAUSm2 chwali to, iż są to obiekty wykonane na bazie sprawdzonych technologii a także surowców imponującej jakości. HAUSm2 od ponad 10 lat zajmuje się takimi realizacjami jak dom szkieletowy i posiada już w dorobku ponad 250 projektów. Każdy projekt firmowy może zostać dostosowany do potrzeb inwestora, co też jest zachęcające do współpracy. Dlatego firma ma tak dużo rekomendacji w branży, zwłaszcza w województwie śląskim.

Wiodące atuty zaprojektowanych obiektów to: mocna konstrukcja z drzewa C24, poszycie ścian z zewnątrz z płyty której przekrój ściany spełnia wymagania NRO, stolarka okienna PVC 3 szybowa oraz zastosowane do jej montowaniu taśmy wewnątrz i na zewnątrz, ocieplanie w ścianie oraz w poszyciu dachowym o całkowitej grubości po 30 cm, elewacja wykończona w tynku, pokrycie dachu z blachodachówki, rynny PVC, folie izolujące przed wiatrem a także paroizolacyjne, mające nad wyraz wysokie czynniki, jak i instalacja wentylacyjna obiektu wykonana przez systemowe kominy lub kominki wentylacyjne. Układ obiektu oraz wielkość konkretnych wnętrz dopasowane są do potrzeb inwestora.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić