Dlaczego kurtyny z PCV są lepszym rozwiązaniem niż drzwi

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju kurtyny PCV. Są one bardzo funkcjonalne i praktyczne, a jednocześnie stosunkowo tanie, z takich też powodów zainteresowanie nimi cały czas rośnie. Mają one postać pionowych, wieszanych u góry foliowych pasów o różnej kolorystyce. Te pasy mogą mieć różną szerokość, od kilku do nawet kilkunastu centymetrów. Po zamontowaniu nachodzą na siebie, tworząc szczelną barierę, która skutecznie będzie chroniła przez kurzem, pyłem, wiatrem czy niska temperaturą. Mocno zróżnicowana także będzie ich kolorystyka.

Przeważnie klienci będą się decydować na przezroczyste wersje, ale nie ma problemów, aby zamówić jakiś inny kolor. Z uwagi na to, że tego typu paski są w miarę elastyczne, a jednocześnie dość grube, to między nimi można bezproblemowo i wygodnie przechodzić, lecz również przejeżdżać firmowymi pojazdami, przykładowo paleciakami czy wózkami. Równocześnie są na tyle trwałe i solidne, że mogą wytrzymać długi czas użytkowania, bez ryzykowania że się potargają czy uszkodzą w jakiś inny sposób.

Dużą zaletą będzie także ich uniwersalność. Można je bowiem stosować do ochrony wnętrz przed różnymi czynnikami, przykładowo przed pyłem, kurzem czy temperaturą i wiatrem. Ale sprawdzają się też dobrze przy podziale dużego wnętrza na pomieszczenia o mniejszym rozmiarze czy wydzielaniu stanowisk pracy. Z uwagi na łatwe utrzymanie w czystości stosować je można w branżach, w jakich to ma duże znaczenie, na przykład farmaceutycznej czy spożywczej.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić