Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: bogata propozycja szkoleń językowych

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała bogatą ofertę kursów lingwistycznych. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, czyli nie ma potrzeby się przejmować, iż nie będą miały wartej uwagi postaci. Na przykład, będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa można liczyć na to, iż zajęcia będą odbywać się z dużym akcentem na mówienie, co daje szansę na doskonałe przyswajanie wiedzy.

Zakres każdych spotkań będzie także indywidualnie dopasowany do wymagań uczestników szkolenia. Poza kursami takimi jak polski dla firm szkolenia językowe Warszawa można także oczekiwać na opcję korzystania z oferty wykonywania tłumaczeń oraz przeprowadzanie audytów językowych. Kwestie szczegółowe dla wszystkich współprac wyznaczone są na sposób indywidualny. Kompleksowa obsługa językowa zrealizowana może być dla klientów indywidualnych, ale też dla przedsiębiorstw. Zajęcia mogą odbyć się w trybie internetowym, jak i w siedzibie firmy.

W zależności od oczekiwań osób zapisujących się na kursy, można zapisywać się na język ogólny, ale też ekspercki. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, spotkania oraz kontrole zostaną przygotowane na imponującym poziomie. Z uwagi na to, że Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE a także LanguageCert plus posiada licencję MEN do robienia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, że szkolenia językowe Warszawa wyraźnie podwyższą dotychczasowo posiadane kompetencje lingwistyczne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić